Het Team

 

  
Odette Sengers

Directeur

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Odette.sengers@bestonderwijs.nl





 

Christel Vreede

Intern begeleider

Dinsdag, woensdag en donderdag

Christel.vreede@bestonderwijs.nl



 

Helene Hoeks

Groep 1/2 Geluksvogels

Maandag t/m vrijdag

Helene.hoeks@bestonderwijs.nl

 







Marianne van Ginhoven

Groep 1/2 Vlinders

Maandag t/m donderdag

Marianne.vanginhoven@bestonderwijs.nl

 










           

 

Janneke Otten

Onderwijsassistent groep 1/2 en 3

Dinsdag, woensdag en donderdag

Janneke.otten@bestonderwijs.nl

 

Patty van Polen

Onderwijsassistent groep 2/3 en 3

Donderdag en vrijdag

Patty.vanpolen@bestonderwijs.nl

 













Michiel Bakker

Groep 2/3

Maandag t/m vrijdag

Michiel.bakker@bestonderwijs.nl

 

Eline van Dinther(LIO-stagiaire)

Groep 2/3

Maandag en dinsdag

Lio3_zevensprong@bestonderwijs.nl

 













Kim van Poppel

Groep 3

Maandag, dinsdag en woensdag

Kim.vanpoppel@bestonderwijs.nl

 

Irene Bakker

Groep 3

Donderdag en vrijdag

Irene.bakker@bestonderwijs.nl


 

Anna Reijenga (LIO-stagiaire)

Groep 3

Maandag en dinsdag

Lio2_zevensprong@bestonderwijs.nl

 













Marja de Boer

Groep 4

Maandag en dinsdag

Marja.deboer@bestonderwijs.nl

 













Yvonne de Jager

Groep 4

Woensdag, donderdag en vrijdag

Yvonne.dejager@bestonderwijs.nl

 













Maud Kooiker

Onderwijsassistent groep 4 en 5

Maandag t/m vrijdag

Maud.kooiker@bestonderwijs.nl

 

Loes Eisses

Groep 5

Maandag t/m vrijdag

Loes.eisses@bestonderwijs.nl

 













Colleen Abram

RT/ groep 6 

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend 

Colleen.abram@bestonderwijs.nl

 













Patricia Kruithof

Groep 6

Maandag, dinsdag en woensdag

Patricia.kruithof@bestonderwijs.nl

 












Peggy de Waal

Groep 7

Maandag en dinsdag

Vrijdag bij groep 1/2 Vlinders

Peggy.dewaal@bestonderwijs.nl

 













Bernadette Wouters

Groep 7

Woensdag, donderdag en vrijdag

Bernadette.wouters@bestonderwijs.nl

 













Jacqueline Dufils

Groep 8

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Jacqueline.dufils@bestonderwijs.nl

 


Laura Haaksman (LIO-stagiaire)

Groep 8

Maandag en dinsdag

Lio4_zevensprong@bestonderwijs.nl

 













Ineke Damen

Groep 5, 6 en 8

Verschillende dagen

Ineke.damen@bestonderwijs.nl

 













Anoek Neggers

Groep 8

Maandag t/m vrijdag

Anoek.neggers@bestonderwijs.nl

 

Yvonne Ketellapper

Administratie

Verschillende dagen

Yvonne.ketellapper@bestonderwijs.nl

 

Alfred van Kroonenburg

Conciërge

Maandag t/m vrijdag

Alfred.vankroonenburg@bestonderwijs.nl  


 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

















deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl